Інтернет-магазин домашнього текстилю з Болгарії
10:00 - 19:00
Без вихiдних

Про нас

Ми репрезентуємо в Україні торгову марку BULGARIA-TEX виробництва Болгарії.

BULGARIA-TEX– лідер європейського ринку з виробництва елітних махрових виробів.

Пропоновані нами вироби поєднують актуальний дизайн і бутикову якість, а в нашому інтернет-магазині ви не знайдете виробів зі штучних матеріалів, склад виробів 100% бавовна і вони мають сертифікат якості OEKO-TEX 100.

Виробничий процес повного циклу - починаючи від плетіння пряжі та фарбування, до формування дизайну, розкрою та шиття.

BULGARIA-TEX тримає курс на модернізацію своїх виробничих потужностей, а також розширення асортименту продукції. Високотехнологічне ткацьке обладнання дає можливість створювати численні комбінації кольорів, малюнків, щільності тканини та різної висоти петель. Особлива увага приділяється фінішній обробці, що надає відчуття м'якості та гарної гідрофільності. Наявність стригальної машини забезпечує дуже популярну і популярну плюшеву обробку.

Серед клієнтів BULGARIA-TEX такі світові бренди, як Roberto Cavalli, Gabel, Emanuel Ungaro, Pretti, Walt Disney, Zara, DMC, Missoni та ін.

Ми виробляємо такі групи товарів:

• Жакардові рушники – однотонні та різнокольорові;

• Жакардові рушники з бордюром;

• рушники з мікрокотону;

• махрові кімоно;

• махрові халати – чоловічі та жіночі, однотонні та мультикольорові, з шалевим коміром і капюшоном, мікрокоттон і жаккард;

• дитячі халати - однотонні та різнокольорові, з капюшоном, з мікрокотону;

• дитячі накидки, рушники та пончо;

• Рушники для салонів краси;

•пляжні рушники.

Можливі всі стандартні розміри рушників - 40 см х 60 см, 50 см х 100 см, 60 см х 110 см, 80 см х 140 см, 100 см х 150 см, 100 см х 180 см. д., а також всі типорозміри S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL, 5XL, дитячі розміри – від 2 до 10 років.

BULGARIA-TEX– відомий та затребуваний виробник на внутрішньому ринку та в Європі. Більше 80% продукції призначено для експорту до Італії, Франції, Сербії, Греції, Македонії та ін. країни. На підприємстві діє вбудована система управління якістю відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001.

BULGARIA-TEXмає можливість виготовлення за індивідуальним запитом та замовленням клієнта - за вашим дизайном та розмірами, розміщення логотипів та рекламних написів з використанням різних видів технологій.