Інтернет-магазин домашнього текстилю з Болгарії
10:00 - 19:00
Без вихiдних
Чи достатньо часто ви змінюєте рушники?

Як часто корисно прати рушники?

Ми поділимося з вами деякими важливими порадами та рекомендаціями про те, як зберігати, чистити та замінювати рушники у вашому будинку.

Використовуйте банні рушники до трьох разів після того, як дістанете свіжий рушник, важливо, щоб рушник після використання добре висихав. Кухонні рушники добре прати через 1-2 дні після використання, тому що вони використовуються набагато частіше. Рушники найкраще прати в пральній машині з відповідним миючим засобом, що надалі сприятиме гарному аромату та м'якості виробу.

Рушники махрові Berlin, Bulgaria-tex, преміум якість , жаккард

Програма пральної машини має бути максимально тривалою, а температура не нижче 60, щоб добре продезінфікувати рушники та видалити бактерії.

І перевірений спосіб позбутися неприємного запаху цвілі з рушників – подвійне полоскання під час прання.

Після прання та сушіння рушники добре зберігати в окремій шафі, призначеній саме для них.

Як часто ми повинні міняти наші рушники на нові?

Якщо говорити про частоту зміни рушників для ванної та кухні, то добре хоча б раз на рік міняти рушники на нові. Одна з основних причин полягає в тому, що в кожному рушнику з часом накопичуються грибкові бактерії та мікроорганізми, яких неможливо позбутися шляхом одного прання.

 

Рушники махрові преміум якості виробництва Болгарія, Bulgara-tex

 

 

Іншою ознакою того, що нам потрібно змінити рушники, є те, що ми відчуваємо, що гігроскопічність і здатність, що вбирає, зникли. Тоді рушник втрачає свою м'якість і неприємний для шкіри.

Рушники є частиною нашого щоденного гігієнічного ритуалу, але, на думку американських мікробіологів, якщо ми не змінюємо їх часто, вони можуть спричинити проблеми та захворювання.

Наша вам порада для забезпечення комфорту та здоров'я кожного члена вашої родини – приділяти особливу увагу при купівлі та виборі рушників, завжди вибирати вироби зі 100% бавовни від надійних виробників, а також стежити за їх частою пранням та заміною на чисті та нові.

 

 

 

 

 

Коментарі

Написати коментар